Login

Signup

Představujeme: Prostor pro rodinu, z.ú.

9. 11. 2020 | 0 Comments
featured-image

Dnes vám představíme neziskovou organizaci Prostor pro rodinu, z.ú., která působí na Praze 6 a Praze 2. Jejím cílem je vytvářet prostor pro rodiče a děti ve společnosti a poskytovat kvalitní služby v oblasti péče o děti, vzdělávání a sladění práce a rodiny.

Poskytuje služby péče o děti, vzdělává rodiče a profesně připravuje budoucí chůvy a pečující osoby o malé a předškolní děti, pořádá kurzy, semináře, miniaudity, profesní stoly.

V Prostoru pro rodinu usilují o to, aby služby, které vedou ke spokojenému rodinnému i pracovnímu životu, byly kvalitní a dobře dostupné… a aby každý v naší společnosti měl v sobě alespoň malý prostor pro rodinu.

A právě v jejích dětských skupinách a jeslích se velmi dobře uplatní dobrovolníci, kteří chtějí pomáhat v krásném rodinném prostředí obklopeni dětmi.

!!!! VÝZVA!!!
Prostor pro rodinu hledá dobrovolníky na pravidelnou výpomoc do dětské skupiny a jesliček. Dobrovolníci mohou pomáhat s běžným chodem dětských skupin nebo vypomáhat při konkrétních aktivitách např. hudební, výtvarné činnosti, péče o venkovní dvoreček, případně doprovázet děti na výletech a procházkách. Dobrovolníky hledají např. i mezi osamělými seniory, kteří by uvítali společnost a dětem např. četli pohádky.

V případě zájmu kontaktujte dobropraha@letokruh.eu nebo koordinátora dobrovolníků: frydrychova@prostorprorodinu.cz

9. listopadu 2020